Kaip susigrąžinti UK mokėtus mokesčius?

Jei dirbate Jungtinėje Karalystėje (UK) žinokite, kad galite susigrąžinti dalį savo sumokėtų mokesčių, nesvarbu kiek laiko esate dirbę šioje šalyje.

Nesvarbu kiek laiko dirbote UK – keletą metų ar nepilnus metus – dažniausiai susidaro mokesčių permoka, kurią iš šios šalies mokesčių inspekcijos galima susigrąžinti.

Kaip tą padaryti?

Lietuvoje daugiau kaip 10 metų dirbanti kompanija „RT Tax“, užsiimanti mokesčių grąžinimu dirbusiems užsienyje, siūlo mokesčius susigrąžinti grįžus į Lietuvą.

Kreiptis dėl mokesčių grąžinimo ir sekti proceso eigą galėsite neišeidami iš namų, užteks prisijungti prie bendrovės internetinio tinklalapio www.mokesciugrazinimas.lt. Dokumentus mokesčiams grąžinti galėsite pateikti „RT Tax“ atstovybėse, kurios yra visoje Lietuvoje, išsiųsti paštu arba kurjeriu.

Jums reikės pateikti šiuos dokumentus: paso arba asmens tapatybės kortelės kopiją, National Insurance Card kopiją (jeigu gavote), CIS kortelės kopiją (jeigu gavote). Taip pat dokumentus apie jūsų pajamas: P45 ir / ar P60 formas iš visų darbdavių arba paskutinius algalapius iš visų darbdavių. Jeigu dirbote kaip „self-employed“ – visas CIS formas (vaučerius) arba pajamų mėnesinius išrašus („Subcontractor Monthly Statements“).

Vidutinė susigrąžinamų mokesčių suma yra apie 2000 Lt.

Daugiau informacijos: www.mokesciugrazinimas.lt